W remoncie IOP niezwykle aktywnie uczestniczy firma UNOCOM, która zajmuje się m.in. kompleksowym wykończeniem powierzchni biurowych, handlowych i użyteczności publicznej oraz rozwiązaniami teletechnicznymi i elektrycznymi. Wsparcie firmy UNOCOM zapewniło możliwość kompleksowej wymiany instalacji elektrycznej w IOP.

W projekcie wzięliśmy udział, ponieważ poznając misję ośrodka oraz historie dzieci, którymi się opiekuje po prostu nie mogliśmy nie zaangażować się w tę akcję. Szczególnie, że naszą firmę tworzą ludzie, dla których największą wartością jest drugi człowiek.

Wiedzieliśmy, że temat nie będzie łatwy, krótkie terminy, dużo kucia pod nowe instalacje do opraw i kinkietów, jednak nie mogliśmy zawieść. W istniejących instalacjach zawsze największym wyzwaniem jest odpięcie tego co już nie będzie potrzebne nie powodując jednocześnie, że coś nie będzie działać, na szczęście ten etap mamy już za sobą. Do wykonania został nam jeszcze montaż opraw i kinkietów, ale te prace muszą zaczekać, aż będą gotowe i pomalowane ściany oraz sufity.

Ponoć każda rzecz którą robimy ma o tyle wartość o ile robimy ją dla innych. Napędzani tą myślą, działamy z mocą i pewnością, że nasza praca przysłuży się dla dobra i komfortu podopiecznych Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego.

Bożena Nowakowska Prezes Zarządu UNOCOM

Kategorie: Dziennik budowy

Powiązane Posty

Dziennik budowy

Wielki remont IOP zakończony! Zapraszamy na FILM

W terminie od 20 listopada do 15 grudnia 2017 roku trwał generalny remont placówki, koordynowany przez Fundację Medicover. W to skomplikowane przedsięwzięcie bezinteresownie zaangażowało się ponad 50 firm, więcej niż 150 dobroczyńców, a także sztab Czytaj więcej…

Dziennik budowy

Najlepsze życzenia świąteczne!

Maluszki czas Świąt spędzają w pięknie odmienionym przez nie jednego, a wielu cudownych Mikołajów, miejscu. W ten wyjątkowy dla nas wszystkich czas, gdy marzenia naprawdę się spełniają, przyjmijcie Państwo najlepsze życzenia świąteczne od Fundacji Medicover Czytaj więcej…

Dziennik budowy

Jakie potrzeby mają dzieci z IOP?

Pani Mirosława Romanowska, Psycholog Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku o tym, co charakteryzuje dzieci, które tu mieszkają i dlaczego to tak ważne, by zapewnić im jak najlepsze, bezpieczne warunki i pełną skupienia uwagę.