Maluszki czas Świąt spędzają w pięknie odmienionym przez nie jednego, a wielu cudownych Mikołajów, miejscu. W ten wyjątkowy dla nas wszystkich czas, gdy marzenia naprawdę się spełniają, przyjmijcie Państwo najlepsze życzenia świąteczne od Fundacji Medicover oraz całego zespołu zaangażowanego w remont Ośrodka. Radosnych, kolorowych, spokojnych Świąt, pysznego Sylwestra oraz zdrowego, pomyślnego 2018 roku.

Spełnienia najodważniejszych marzeń!

Kategorie: Dziennik budowy

Powiązane Posty

Dziennik budowy

Wielki remont IOP zakończony! Zapraszamy na FILM

W terminie od 20 listopada do 15 grudnia 2017 roku trwał generalny remont placówki, koordynowany przez Fundację Medicover. W to skomplikowane przedsięwzięcie bezinteresownie zaangażowało się ponad 50 firm, więcej niż 150 dobroczyńców, a także sztab Czytaj więcej…

Dziennik budowy

Jakie potrzeby mają dzieci z IOP?

Pani Mirosława Romanowska, Psycholog Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku o tym, co charakteryzuje dzieci, które tu mieszkają i dlaczego to tak ważne, by zapewnić im jak najlepsze, bezpieczne warunki i pełną skupienia uwagę.

Dziennik budowy

18.12.2017 / To już prawie koniec!

Kochani! Poznajecie? Trudno uwierzyć, ale to naprawdę to samo miejsce!! Musiała być tutaj dobra wróżka, bo każdy zakątek jest przecudnie odmieniony, magiczny i lśni!! Ostatnie szlify i przejęci czekamy na powrót wszystkich maluszków.