SZERMIERKA Z MISTRZEM OLIMPIJSKIM WE WROCŁAWIU – 07.10.2018. FOTO I SŁOWO ;)

Blisko 60 osób próbowało swoich sił podczas treningu szermierczego, zorganizowanego w sobotę (07.10.) dla Rodzin PoZdro! we Wrocławiu. Zajęcia przygotował medalista Igrzysk Olimpijskich w Pekinie oraz Specjalista aktywności fizycznej PoZdro! – Tomasz Motyka.
Było intensywnie, a dodatkowo przezabawnie! Rodziny PoZdro! wzięły udział we wspólnej rozgrzewce z elementami ćwiczeń szermierczych, a następnie zmierzyły się z treningiem stacyjnym, zakończonym pojedynkami. Nie zabrakło również ćwiczeń rozciągających i stabilizujących. Największym powodzeniem cieszyły się jednak same pojedynki 🙂 Ogromne zaangażowanie i zadowolenie można było zobaczyć nie tylko na twarzach najmłodszych, ale także ich Rodziców i Dziadków. 🙂
Pomimo tego, że niektóre ćwiczenia nie należały do łatwych, wszyscy uczestnicy zajęć świetnie sobie poradzili, dobrze się przy tym bawiąc 🙂
Wśród obydwu grup treningowych zostały rozlosowane nagrody w postaci voucherów na miesięczny trening szermierczy pod okiem Tomasza Motyki.
Serdecznie gratulujemy wszystkim szczęściarzom i zapraszamy na kolejne zajęcia sportowe PoZdro! we Wrocławiu – już w listopadzie.
DZIĘKUJEMY!

Comments are closed.