WEBINARY

POZDRO! WIELKOPOLSKA

Wybierz dogodny termin – skorzystaj z jednego, kilku lub wszystkich 4 bezpłatnych warsztatów.

Śmiało zadawaj pytania, nasi eksperci odpowiedzą na nie na czacie.

Zdrowe odżywianie dla całej rodziny (1.5h)

Terminy oraz zapisy:

Spotkanie z dietetykiem, na którym porozmawiamy o zasadach zdrowego odżywiania. Przyjrzymy się najczęstszym błędom żywieniowym popełnianym przez młodzież oraz dorosłych i poszukamy sposobów na sprawienie byśmy mieli więcej energii i cieszyli się lepszą koncentracją i zdrowiem.

Prowadząca: Anna Andrzejewska – Dietetyk, absolwentka dietetyki na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, obecnie doktorantka Zakładu Endokrynologii Klinicznej i Doświadczalnej.

Zmieniamy nawyki – motywacja i doping (1h)

Terminy oraz zapisy:

Spotkanie z psychologiem, na którym nauczymy się jak skutecznie wprowadzać zmiany w życie oraz lepiej rozumieć nasze potrzeby i emocje w przestrzeni rodzinnej. Jak znaleźć i utrzymać motywację? Zdobyta tu wiedza pozwoli nam skuteczniej realizować cele, nie tylko te związane ze zdrowym stylem życia.

Prowadząca: Magda Stadnyk-Frąckiewicz – Psycholog, absolwentka jednolitych studiów magisterskich Uniwersytetu SWPS w Sopocie. Pracuje w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, wspomagając się wiedzą z zakresu psychologii klinicznej, terapii poznawczo-behawioralnej i psychodietetyki.

Zdrowy dziś, zdrowy jutro - jak uchronić siebie i dziecko przed chorobami? (1h)

Terminy oraz zapisy:

Spotkanie z lekarzem, na którym porozmawiamy o tym jak zbawienny wpływ na nasze zdrowie ma prawidłowa dieta i aktywność fizyczna. Dowiemy się również jakie czynniki mogą wpływać na powstanie otyłości i innych chorób cywilizacyjnych oraz jak im zapobiegać.

Prowadząca: Katarzyna Korzeniowska – Endokrynolog i diabetolog dziecięcy. Na co dzień członek zespołu Kliniki Pediatrii, Diabetologii i Endokrynologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Marketing usług spożywczych – czy reklama wpływa na nasze wybory? (1h)

Terminy oraz zapisy:

Spotkanie, na którym porozmawiamy o tym, jak reklama wpływa na nasze decyzje konsumenckie, ale również jak pozostać odpornym na jej sugestie.

Prowadząca: Karolina Kryszkiewicz – Dietetyk, Koordynatorka programu PoZdro! Wielkopolska, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie. Zarażająca pozytywną energią entuzjastka aktywnego stylu życia, wypraw wysokogórskich, wspinaczki oraz nurkowania.

Projekt współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego

Organizatorem wydarzeń jest Fundacja Medicover

Partnerzy

Fundacja medicover logo