ZAGŁOSUJ w konkursie Raporty Społeczne na RAPORT Z DZIAŁALNOŚCI FUNDACJI MEDICOVER ZA 2016 ROK!

Pomóż nam się rozwijać i zobacz co jeszcze robi Fundacja Medicover oprócz PoZdro! A jest tego niemało 🙂 Głosowanie do Nagrody Internautów odbędzie się poprzez stronę http://raportyspoleczne.pl/zaglosuj-na-raport/ i jest bardzo proste! Trwa do 17 września.
Czy uważasz, że Program PoZdro! ma sens? Czy byłeś lub masz zamiar kiedyś być wolontariuszem i uważasz, że to ważne, by pomagać? Zapraszamy do głosowania na nasz roczny raport!
Raport Fundacji Medicover startuje w 11. edycji konkursu na najlepiej sporządzone raporty społeczne, organizowanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu i firmę Deloitte – Konkursie Raporty Społeczne 2017. GŁOSOWANIE INTERNAUTÓW ODBYWAĆ SIĘ BĘDZIE POPRZEZ STRONĘ: http://raportyspoleczne.pl/zaglosuj-na-raport/ Będą się tam wyświetlały wszystkie zgłoszone raporty, zagłosować trzeba na trzy z nich. Aby oddać ważny głos trzeba wpisać swój adres e-mail i “kliknąć” w odnośnik, który przysłany zostanie na podany adres poczty elektronicznej. To ważne, gdyż bez tego potwierdzenia głos nie będzie odnotowany. GŁOSOWANIE ROZPOCZĘŁO SIĘ 16 SIERPNIA I POTRWA DO 17 WRZEŚNIA BR. WŁĄCZNIE. Raport z najwyższą liczbą głosów otrzyma Nagrodę Internautów. 🙂
Raport Fundacja MedicoverZOBACZ RAPORT Z DZIAŁALNOŚCI FUNDACJI MEDICOVER ZA 2016 ROK
Ogłoszenie zwycięzców w tej i w pozostałych kategoriach (Nagroda główna, Najlepszy debiut, Nagroda dziennikarzy, Nagroda Ministra Rozwoju, Wyróżnienia), odbędzie się na początku października br. Publikacje zgłoszone w Konkursie, w kategoriach poza Nagrodą Internautów zostały już przekazane do oceny jurorom. Zwycięskie opracowania będą miały ponadto szansę zmierzyć się w konkursie Deloitte Green Frog Awards (GFA) – jedynym plebiscycie na najlepsze raporty niefinansowe w Europie Środkowej.
A co wyróżnia nasz raport? NA PEWNO WY! Czyli PoZdro! 🙂 A także liczne projekty, które staramy się realizować i rozwijać, dla dobra społecznego. Niezwykle ważni są też w nim nasi wolontariusze – to oni nadają rozpęd wielu naszym działaniom.
Na stronach Raportu Fundacji Medicover znajdziecie więc CAŁĄ SEKCJĘ POŚWIĘCONĄ POZDRO!, W TYM RÓWNIEŻ WYPOWIEDZI UCZESTNIKÓW PROGRAMU – ZARÓWNO DZIECI, JAK I RODZICÓW. Obok tego, szereg relacji i zdjęć z akcji wolontariackich, w które angażują się pracownicy Medicover z otwartym sercem. To niesamowite, że dzięki wspaniałej grupie 600 wolontariuszy, pomogliśmy ponad 44 tys. osób w ramach 44 projektów! Raport Fundacji opisuje również powołanie oraz plany Stowarzyszenia Medicover w Rumunii – integralnej części Fundacji, która niedawno rozpoczęła swoją działalność. Czy wiecie, że Stowarzyszenie wprowadza w tym kraju pierwszy program zapobiegania cukrzycy typu 2 w oparciu o polską praktykę Programu PoZdro!?
Słowem, nasza publikacja zawiera przegląd wszystkich inicjatyw i działań Fundacji Medicover w 2016 roku – od największych, jak właśnie PoZdro!, Nagroda Pielęgniarska Królowej Sylwii, poprzez nasz firmowy zespół Medi-cover band, różnego rodzaju eventy, projekty i akcje, które zorganizowaliśmy i w które się angażowaliśmy. Przybliżamy w nim też nasze projekty sportowe – ubiegłoroczną edycję Rajdu Rowerowego „Razem Przeciwko Cukrzycy typu 2”, projekt biegowy pracowników Medicover Runners, Drużynę piłkarską. Sporo się u nas dzieje 🙂 Serdecznie zapraszamy Was do przeczytania Raportu i głosowania zgodnie z tym, co podpowie Wam serce 🙂 . Będzie nam niezwykle miło, jeśli zechcecie zagłosować na nas w konkursie Raporty Społeczne.
Raport z działalności Fundacji Medicover, znalazł się w gronie 44 wydań, które biorą udział w tegorocznej odsłonie konkursu. Wśród nich znalazły się 2 raporty przygotowane przez fundacje korporacyjne, 40 opracowanych przez firmy i po jednym sporządzonym przez organizację pozarządową i instytucję publiczną.
Konkurs odbywa się od 2007 roku. Głównym celem inicjatywy jest zwrócenie uwagi na znaczenie raportowania niefinansowego i wskazanie dobrych praktyk w tym zakresie. Wyróżnia przedsiębiorstwa, które nie tylko potrafią prowadzić działalność biorąc pod uwagę interes społeczeństwa i środowiska, ale także potrafią w sposób jasny, przejrzysty i wiarygodny zaprezentować swoje dokonania w publikowanych raportach.
Dziękujemy.

Comments are closed.