W niedzielę PoZdro! włącza się w I PIKNIK SPORTÓW AMERYKAŃSKICH W LUBLINIE. Zapraszamy rodziny z Programu na bezpłatne treningi w jego ramach. Lacrosse, futbol i baseball w 1 miejscu! Na Błoniach Zamkowych spotkacie się z Krukami, Tytanami i zaprzyjaźnionymi RAVENSAMI! Nietypowe dyscypliny, konkursy, dobra muzyka i występy Cheerleaders Tytani Lublin. Gwarantujemy doskonałą zabawę! FOR FREE. Przypominamy – zapisy do 10.06 u Waszej Koordynator, Agnieszki Skowrońskiej.

Dodatkowo, każdy chętny piknikowicz będzie mógł skorzystać z naszych bezpłatnych badań (specjalistyczny pomiar % tkanki tłuszczowej, mięśni i wody w organizmie, porady dietetyka). Szukajcie namiotu Fundacji!

Pierwszy Piknik Sportów Amerykańskich w Lublinie to wyjątkowe i historyczne wydarzenie z okazji 700lecia Lublina 🙂 Tego jeszcze w tym mieście nie było.