o Fundacji

Razem możemy więcej

W 1995 roku Jonas af Jochnick założył Medicover, wysokiej jakości firmę zajmującą się opieką zdrowotną. W 2007 roku powstała Fundacja Medicover, której celem jest realizacja społecznej misji Medicover – tworzenie zdrowszego i lepszego świata. Poprzez innowacyjne inicjatywy, Fundacja Medicover aktywnie podnosi świadomość społeczną na temat zdrowia, dzieli się wiedzą na temat utrzymania zdrowego i bezpiecznego stylu życia, opowiada się za profilaktyką zdrowotną i motywuje dzieci i dorosłych do priorytetowego traktowania swojego dobrostanu fizycznego i psychicznego.
Fundacja Medicover rozwija projekty, które promują niezależność, inspirują do proaktywnego zaangażowania i zachęcają do rozwoju osobistego, zaszczepiając głębokie poczucie odpowiedzialności za swoje zdrowie.

Wykorzystując rozległą wiedzę i doświadczenie Grupy Medicover w dziedzinie medycyny, Fundacja Medicover prowadzi swoją działalność, korzystając z dostępnego bogactwa zasobów i wiedzy medycznej. Poprzez swoją działalność Fundacja Medicover przyczynia się do rozwoju nauki, dzieląc się efektami swoich badań i projektów w licznych publikacjach naukowych.

Fundacja koncentruje się na wspieraniu dzieci, młodzieży, rodzin, szkół i seniorów, skutecznie angażując określone społeczności poprzez uznane na arenie międzynarodowej programy profilaktyczne, edukacyjne i wolontariackie na poziomie europejskim.

Ponadto Fundacja Medicover, zgodnie myślą przewodnią Jonasa af Jochnika i Fundacji JC af Jochnika, zapewnia ukierunkowane wsparcie ośrodkom i grupom w potrzebie, wzmacniając swoje zaangażowanie w promowanie pozytywnych zmian w społecznościach.

FILARY NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

PROFILAKTYKA ZDROWIA
POMAGANIE
WOLONTARIAT PRACOWNICZY

Raporty z działalności Fundacji

Z wielką przyjemnością prezentujemy cykliczne
raporty z działalności Fundacji Medicover.

Ostatnie lata pracy Fundacji to wiele inicjatyw, projektów, akcji na rzecz kształtowania pozytywnych postaw prozdrowotnych – w skrócie przedstawiamy je w naszych corocznych raportach.

Zachęcamy do przeczytania raportów, aby dowiedzieć się więcej o ważnych długoterminowych programach, które realizujemy oraz projektach, które podejmujemy, koordynujemy i wspieramy, a których realizacja daje nam mnóstwo satysfakcji. Zapraszamy do lektury.

Zespół Fundacji Medicover

Zobacz nasze