Zapisz się już dziś! karolina.kryszkiewicz@medicover.pl
Bycie rodzicem bywa bardzo trudne, wyczerpujące i czasami czujemy się bezsilni. Goniący czas nie jest naszym sprzymierzeńcem… Ale są sposoby i metody, które ułatwiając komunikację, pozwolą zaradzić takim sytuacjom… Klub rodzica – to spotkanie z innymi rodzicami by spokojnie porozmawiać, wzajemnie się zainspirować, zrozumieć, by uczynić rodzinną codzienność bardziej harmonijną i szczęśliwszą.
Tym razem, temat Klubu to: „Rozpoznawanie potrzeb i formułowanie próśb w komunikacji rodzic – dziecko.
✔️ Poznaj różne metody radzenia sobie z „trudną” komunikacją z nastolatkiem.
✔️ Dowiedz się jak być dla dziecka pozytywnym bohaterem i autorytetem by „otworzyło drzwi”.
✔️ Spotkaj innych rodziców w podobnej sytuacji – różnimy się mniej niż myślisz! Stwórzmy znajome grono, by każda wizyta w PoZdro! była przyjemniejsza, mniej anonimowa i bardziej „swojska”?
✔️ To dobrze spożytkowany czas. Zwróci się w lepszym, skutecznym dialogu z dzieckiem.
✔️ Warsztat z przyjaznym udziałem Psychologa PoZdro!
Gorąco zapraszamy ?