Jak zapobiec i w zdrowy sposób walczyć z nadwagą i otyłością? Jak uchronić przed nimi i ich przykrymi konsekwencjami swoje dzieci? Jak reklama wpływa na relacje w rodzinie i nakłania dzieci do niezdrowych wyborów? Bądź sprytniejszy, zyskaj wiedzę!
Wiedzieć znaczy móc. Bo gdy tylko weźmiesz udział w naszych warsztatach edukacyjnych, nic nie będzie niemożliwe! Wyjdziesz bogatszy: w praktyczne porady i wskazówki z zakresu zdrowego odżywiania, do zastosowania od zaraz. Dowiesz się wielu ciekawostek, które staną się Twoimi patentami na podjęcie zmiany. Zmotywujesz siebie i swoją rodzinę do aktywniejszego życia i pozytywnych, nowych doświadczeń. Przekonasz się, że potrafisz, zainspirujesz siebie i innych!
A przy okazji, szanowny Młody Człowieku 🙂 , spełnisz jeden z koniecznych warunków, byśmy zaprosili właśnie Ciebie na przebojowe warsztaty kulinarne! Lekcje Gotowania już wiosną 2018 🙂 Jest na nie zwykle wielu chętnych 🙂
Wszelakie szczegóły poznasz u Koordynatorki Lokalnej PoZdro!, kamila.kaniowska@medicover.pl
Spotkanie ma formułę wykładów, z prezentacją materiałów filmowych oraz częścią z pytaniami rodzin i odpowiedziami specjalistów.
Czekamy na Ciebie!
Zdjęcie: Pixabay / pojaspaaak