Nieważne, czy jesteś dziewczyną, czy chłopakiem. Nie ważne ile masz lat, czy jesteś dzieckiem czy rodzicem ☺. Jeżeli jesteś w PoZdro! to będziesz mógł wkrótce sprawdzić, czy sztuki walki to coś również dla Ciebie! Przyjdź na zajęcia przekonaj się!!!
Poznajcie Oliwera – absolwenta Programu „PoZdro!”
„ 4 lata temu braliśmy udział w Programie „PoZdro!” w Gdyni. To właśnie Wam jestem wdzięczna za wpojone zasady zdrowego odżywiania i udziału w zajęciach fizycznych. Oli ćwiczy 3 razy w tygodniu, niedawno odniósł pierwsze zwycięstwo w debiutanckiej walce na ringu. Chciałam się podzielić moim szczęściem, bo to nasza wygrana z nadwagą, lenistwem i niezdrowym stylem życia!” – mama Oliwera.

Może Ty również odkryjesz w sobie talent w sportach walki ☺?

Zespół Fundacji Medicover zaprasza uczestników Programu „PoZdro!” oraz ich rodziny na bezpłatne zajęcia sportowe, prowadzone pod okiem mistrza karate kyokushin (2DAN) – senseia Andrzeja Goska. Będziemy rozwijać zręczność i koordynację, wzmacniać całe ciało i przede wszystkim świetnie się bawić! Nie może Was zabraknąć!
KIEDY?

• 23 listopada (piątek), godz. 18.30
  • Przewidywany czas trwania zajęć ok. 1,5 h
  • Udział w zajęciach jest bezpłatny

ZAPISY, SZCZEGÓŁY DOT. MIEJSCA:
Koordynator Lokalny Programu PoZdro – Karolina Kryszkiewicz, tel. 519 532 459, karolina.kryszkiewicz@medicover.pl

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ?

• Prosimy o zabranie wygodnego stroju do ćwiczeń.

INFORMACJE:

• Ze względów organizacyjnych prosimy o punktualne przyjście.
  • Przed wejściem na zajęcia należy odznaczyć się na liście uczestników oraz wypełnić lub oddać wypełniony regulamin (regulamin wypełnia rodzic/pełnoletni opiekun).
  • Każdy niepełnoletni uczestnik musi zgłosić się z rodzicem lub opiekunem. W przypadku kiedy rodzic nie będzie mógł zgłosić się z dzieckiem, należy osobie pełnoletniej pełniącej opiekę przekazać podpisany przez rodzica regulamin i pozostawić go u organizatora.

Zapraszamy i… PoZdro!☺

Zdjęcia: Pixabay jackmac34 i ionasnicolae