Będzie egzotycznie / gimnastycznie / tanecznie / muzycznie! Zapraszamy gdyńskich uczestników / absolwentów PoZdro! na trening z grupą ABADA CAPOEIRA http://abada-capoeira.pl Zapisy, szczegóły: anna.filipiak@medicover.pl. Ilość miejsc ograniczona!! Prowadzenie: ⭐ Maciej Nowiński / Graduado Cortes: zdobywca II miejsca w swojej kategorii na Mistrzostwach Europy 2010, Salzburg. Umiejętności prezentował m.in. w Teatrze Muzycznym w Gdyni (przedstawienie „12 Ławek”) i w filmie „Kochaj i tańcz”. BEM-VINDO!
Capoeira to brazylijska sztuka walki zawierająca elementy gimnastyki, tańca, muzyki i śpiewu. To sport dla każdego. Rozwija sprawność fizyczną, poczucie rytmu i przede wszystkim pozwala się dobrze bawić. Zmienna dynamika gwarantuje, że odnajdą się tu osoby zarówno żywiołowe jak i spokojne, młodsze czy starsze. Treningi to również okazja do poznania języka portugalskiego i kultury brazylijskiej.
Grupa ABADA Capoeira istnieje w Polsce od 2001 roku. Zrzesza sekcje z kilkunastu miast w całym kraju. Opiekę nad wszystkimi trenującymi sprawuje Brazylijczyk Professor Zinho – wielokrotny medalista mistrzostw świata i Brazylii w capoeira, który przez kilka lat mieszkał w Gdyni. Poprzez liczne warsztaty nadzoruje rozwój capoeira w Polsce. Obecnie przebywa na stałe w Berlinie i opiekuje się również tamtejszą sekcją.
Ilość miejsc ograniczona – każdy uczestnik Programu PoZdro! oraz Absolwent Programu może ćwiczyć na zajęciach z 1 osobą towarzyszącą.
Koniecznie zabierzcie ze sobą wygodny strój sportowy oraz obuwie na zmianę 🙂
ZAPRASZAMY!
Fot. Abada Capoeira