…aktywna niedziela w LUBLINIE…? ☺ ZUMBA czy MMA – co Ty na to?? Albo jedno i drugie! 3. lutego zapraszamy uczestników Programu „PoZdro!” – całe Rodziny ☺ na bezpłatne, wspólne zajęcia sportowe w Klubie K1 Training Center.
Zapisy i szczegóły u koordynatora agnieszka.skowronska@medicover.pl, 519 532 591

• MMA, czyli mieszane sztuki walki, to trening dla każdego! Zajęcia MMA to bardzo zróżnicowane ćwiczenia włączające wszystkie cechy motoryczne oraz wybrane elementy gimnastyki i akrobatyki, a do tego oczywiście naukę sztuk walki. Już po pierwszym treningu poczujesz mięśnie, o których wcześniej nie miałeś pojęcia. W trakcie treningu zaangażowane są wszystkie partie mięśniowe.
  • Taniec czy aerobik? Nie możesz się zdecydować? Przyjdź na ZUMBĘ! Innowacyjny systemem fitness, który przez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, dba o kondycję, a przede wszystkim napawa optymizmem i wprawia w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami

Do zobaczenia!
KIEDY I GDZIE SIĘ WIDZIMY?

• 3 lutego (niedziela), Klub K1, Franciszka Kleeberga 12, 20-243 Lublin, należy przyjść 15 min wcześniej przed zajęciami.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

• Przed wejściem na zajęcia należy odznaczyć się na liście uczestników oraz wypełnić lub oddać wypełniony regulamin (regulamin wypełnia rodzic/pełnoletni opiekun).
  • Każdy niepełnoletni uczestnik musi zgłosić się z rodzicem lub opiekunem.
    W przypadku, kiedy rodzic nie będzie mógł zgłosić się z dzieckiem, należy osobie pełnoletniej pełniącej opiekę przekazać podpisany przez rodzica regulamin i pozostawić go u organizatora.

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ?

• Strój i obuwie sportowe