Każdy, kto w tę środę w godz. 14.00-19.00 odwiedzi plac im. Lecha Kaczyńskiego przy Centrum Kultury w Lublinie, będzie mógł skorzystać z bezpłatnych badań. Fundacja Medicover ponownie włącza się w Rodzinny Festyn Zdrowotny organizowany w ramach V Lubelskich Dni Promujących Zdrowie.
W tym roku wszyscy mieszkańcy Miasta, w ramach Rodzinnego Festynu Zdrowotnego, będą mogli skorzystać m.in. z bezpłatnych pomiarów masy i składu ciała (zawartość tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej i wody w organizmie) specjalną wagą do bioimpedancji, zasięgnąć konsultacji specjalisty dietetyka oraz dokonać pomiaru ciśnienia tętniczego krwi. Na badania nie obowiązują zapisy, wystarczy jedynie przyjść na plac im. Lecha Kaczyńskiego przy Centrum Kultury do namiotu Fundacji Medicover.
Profilaktyka to podstawowy aspekt opieki zdrowotnej tłumaczy Agnieszka Skowrońska, Koordynator Lokalny Programu PoZdro! w LublinieCzęsto zapominamy, że jej istotą jest nie tylko wczesne wykrywanie choroby, ale przede wszystkim zapobieganie schorzeniom. Dlatego warto sprawdzać swój stan zdrowia regularnie. Zapraszamy na badania!
Na wszystkich, którzy 31 maja w środę, w godz. 14.00-19.00, odwiedzą Rodzinny Festyn Zdrowotny, czeka bogata oferta nie tylko badań i porad profilaktycznych, ale także moc atrakcji sportowych, konkursów, gier i pokazów.