parnoramaTaniec w Parku Grabiszyńskim + dizajnerska siłownia! WROCŁAW 4 czerwca szykuje mega zajęcia taneczne Fit&Funky™ dla rodzin PoZdro! z Fit-Kids Centrum Aktywnego Dziecka! Dla Rodziców – panel z psychologiem.
Zapisy do 27.05.17 u koordynatora Katarzyny Kostuch tel. 662 065 897, katarzyna.kostuch@medicover.pl
Co będzie? Ćwiczenia z choreografią, świeże ruchy taneczne, zabawa, na koniec relaksujący streching = perfekcyjny pakiet treningowy! Jesteś ciekawy szczegółów? Sprawdź czym jest Fit&Funky™ :)Specjalnie dla Was, na czas zajęć, teleportujemy też pod naszą chmurkę PARK MASZYN! Bo poćwiczycie na niezwykłej siłowni dla dzieci ze stylowym sprzętem Panatta Kids autorstwa włoskich projektantów, specjalistów fitness, lekarzy sportowych i psychologów.
Dla niećwiczących Rodziców – ciekawy PANEL Z PSYCHOLOGIEM – wyjątkowa okazja do porozmawiania oraz wymienienia się wychowawczymi doświadczeniami.
Na trening załóżcie wygodny, luźny strój, który nie będzie krępować ruchów. OSOBY POSIADAJĄCE KOSZULKI POZDRO! PROSZONE SĄ O ICH ZAŁOŻENIE!
Zapraszamy serdecznie, my już nie możemy się doczekać 🙂