W najbliższy czwartek zapraszamy wszystkich uczniów I klas gimnazjów, którzy nie zdążyli sprawdzić swojego stanu zdrowia w badaniach PoZdro! w szkole, na badania do wrocławskiego Centrum Medicover. By wziąć w nich udział, wystarczy rejestracja i zgoda opiekuna dziecka.
Badania przesiewowe odbędą się w Centrum Medicover GLOBIS przy ul. Powstańców Śląskich 7a, na III piętrze, wejście do budynku od strony stacji benzynowej.
• 6 kwietnia, czwartek, w godz. 15.00 – 19.00
Badania są bezpłatne, nieinwazyjne, trwają około 20 minut i obejmują: badania wzroku, pomiar ciśnienia, sprawności krążeniowo-oddechowej, postawy, masy oraz składu ciała i są idealną okazją do sprawdzenia stanu zdrowia dziecka.

ZAPISY:

Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o kontakt z Koordynatorem Lokalnym Programu PoZdro! we Wrocławiu pod adresem mailowym: katarzyna.kostuch@medicover.pl lub telefonicznie: + 48 662 065 897, w godz. 8:00-17:00. Rejestracja również pod numerem: 500 900 777 (od wt do pt w godz. 12.00 – 20.00).
Zgoda na udział w badaniach dostępna będzie na miejscu w dniu badań. Dokument można także pobrać TUTAJ.
Zobaczcie historię Szymona, u którego podczas badań przesiewowych wykryto wadę serca:
www.bit.ly/Historia-Szymona-PoZdro