Ho, ho ho! Zapraszamy zimowo, a ciepło, wszystkich lubelskich podopiecznych PoZdro!, na wspólny trening z mistrzyniami Polski w piłce ręcznej! To okazja do wzięcia udziału w unikalnych zajęciach sportowych, prowadzonych przez utytułowane zawodniczki MKS Selgros Lublin. Dla wszystkich dzieciaków biorących udział w wydarzeniu, fundacyjny Mikołaj przygotował niespodzianki J Zapraszamy Pozdrowiczów, którzy inaczej niż zwykle chcą spędzić ten wyjątkowy dzień! Czekają same mikołajkowe przyjemności.
Zajęcia odbędą się w hali sportowo-widowiskowej „Globus”, przy ul. Kazimierza Wielkiego 8. Wymagane obuwie sportowe oraz ubiór do ćwiczeń na zmianę. Prosimy o przyniesienie koszulek PoZdro!, jeżeli takowe posiadacie J Rodziców, zapraszamy serdecznie do kibicowania na trybunach. ZAPISY, SZCZEGÓŁY u lokalnej koordynatorki Programu, Agnieszki Skowrońskiej, pod adresem email: agnieszka.skowronska@medicover.pl – Czy wspominaliśmy już, że ilość miejsc – ooo! – graniczona ;)?