Jak to jest być Panthersem? Jak to jest grać razem z Mistrzami Europy w Futbolu amerykańskim? Dowiedzieli się uczestnicy zajęć sportowych PoZdro! Rodzinne duety, 74 familie J, ponad 150 uczestników. Super kadra trenerska. Dziękujemy panu Januszowi Góralskiemu z PANTHERS WROCŁAW i całej drużynie za profesjonalne prowadzenie i ogromne zaangażowanie!
Rzuty piłką, która okazała się lekka jak piórko 🙂 , pokonywanie kolejnych „stacji”, poznawanie podstaw tej „egzotycznej” dyscypliny w bardzo dynamicznym treningu. Niejeden wyszedł spocony, niejeden uśmiechnięty. Dziewczyny też dawały radę! Niektórzy twierdzą, że lepiej od chłopaków 🙂 ! Ale na pewno wszyscy, bez wyjątków, poprawili swoją formę! Na koniec wspólne PoZdro!
Do następnego razu…