Mnóstwo pozytywnej energii, sportowa rywalizacja i uśmiechy na twarzach ponad 40 uczestników zajęć sportowych PoZdro! oraz trenerów – za nami pierwszy trening rugby pod okiem Pawła Dąbrowskiego Rugby Club Arka Gdynia na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni.
Emocjonujące wtorkowe popołudnie 21 czerwca – polska reprezentacja w piłce nożnej w Marsylii rozgrywała mecz o wyjście z fazy grupowej mistrzostw Europy w piłce nożnej z Ukrainą. Natomiast młodzież biorąca udział w Ogólnopolskim Programie Profilaktyki Cukrzycy i Chorób Cywilizacyjnych PoZdro! Fundacji Medicover – razem z zawodnikami RC Arka Gdynia poznawała podstawy gry w rugby, świetnie się przy tym bawiąc.
Każde nasze sportowe spotkanie przybliża Was do świetnego samopoczucia i coraz lepszej sprawności fizycznej. Dzięki serdeczne za Waszą obecność oraz zaangażowanie. Bądźcie PoZdro! aktywni całe lato, do zobaczenia po wakacjach! – mówi Anna Filipiak, Koordynator Programu PoZdro! w Gdyni.
Trening na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni poprowadził Paweł Dąbrowski razem z Danielem Bartkowiakiem, Dawidem Banaszkiem oraz Tomasz Kruk – Miler. Wielkie brawa i podziękowania dla zawodników i trenerów, trzymamy mocno kciuki za Rugby Club Arka Gdynia w kolejnym sezonie rozgrywek! Informacji o treningach rugby szukajcie na http://www.arkarugby.pl/?page_id=152