Uśmiechnięty weekend w Gdyni ! Bo cieszymy się z Waszych sukcesów! Kolejna grupa nastolatków „rusza w świat” kończąc 2-letni cykl Programu PoZdro! Wśród nich Krzysztof, Oliwia i Paulina. Kciuki w górę!
Miło było z Wami porozmawiać. Inaczej jecie, inaczej (mamy nadzieję) się czujecie. Pewni siebie, motywacji, indywidualnych osiągnięć dla ciała i ducha 🙂 . DUMA! Jesteście najlepszym przykładem, że chcieć to móc. Mamy nadzieję, że koniec PoZdro! to dla Was dopiero początek, że teraz będzie tylko lepiej, że wyposażeni w wiedzę pokażecie innym, że zdrowie i forma dają MOC! Jesteśmy z Wami!
BTW, pamiętajcie – słodycze STOP! 🙂 – Ponoć każdy miesiąc to jakieś 80 zł z kieszeni – można je dorzucić i mieć np. nowe, świetne buty do biegania, fajną koszulkę, albo super sukienkę na bal gimnazjalny 🙂
Trzymajcie się w formie! Jesteśmy z Wami!