Zbliża się ostateczny termin wyrażania zgód na badania przesiewowe w ramach programu PoZdro! w Lublinie. Jeszcze tylko do końca tego tygodnia, rodzice uczniów klas I lubelskich gimnazjów mają możliwość zgłoszenia chęci, by ich dziecko wzięło udział w programie.
Zapraszamy do posłuchania rozmowy z koordynatorem lokalnym programu PoZdro! w Lublinie, Agnieszką Skowrońską. W audycji radiowej „Poranek z Radiem Lublin” opowiemy m.in. o wynikach pierwszej edycji programu oraz o tym, dlaczego warto przebadać swoje dziecko.
Nasze zdrowie zależy w 70% od nas samych. Sprawdź stan zdrowia swojego dziecka! Formularz zgody dostępny jest na stronie Programu PoZdro!
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem Fundacji Medicover za pośrednictwem poczty elektronicznej: agnieszka.skowronska@medicover.pl lub telefonicznie: 500 900 777 (od wt. do pt. w godz. 12.00 – 20.00 oraz w sob. w godz. 10.00 – 14.00).