Bezpłatne Lekcje dla kl. 4-5 SP, dostępne są już na naszej stronie PoZdro! Liczba zeszytów ograniczona! Sprawdź czy szkoła Twojego dziecka już się zgłosiła!
Lekcje Multimedialne PoZdro! to klucz do nabycia wiedzy i umiejętności pozwalających dzieciom na podejmowanie świadomych wyborów dotyczących zdrowego odżywiania i trybu życia. Skierowane są do klas 4-5 szkół podstawowych. Tematem jest zdrowy styl życia, o którym mówimy w sposób przystępny dla 10-11 latków i zgodny z podstawą programową.
Przygotowaliśmy dla prowadzących jasny i nie sprawiający kłopotu scenariusz lekcji, dla uczniów zeszyty ćwiczeń i animacje. Zachęcamy do poinformowania nauczycieli Waszych dzieci: wychowawców, biologów lub pielęgniarki szkolne, że każda szkoła, w całej Polsce może się zgłosić i zarejestrować aby otrzymać bezpłatne zeszyty ćwiczeń. Liczba zeszytów jest ograniczona.
➡ Bezpłatne materiały dla nauczycieli i uczniów 4-5 klas szkół podstawowych w całej Polsce
➡ Kompleksowy pakiet edukacyjny w zakresie prawidłowych postaw zdrowotnych ujęty w trzech blokach lekcyjnych
➡ Treść zgodna z podstawą programową przygotowana na lekcje przyrody, godzinę wychowawczą lub wychowania fizycznego
➡ Specjalny zeszyt ćwiczeń z planszową grą edukacyjną dla każdego ucznia