Zima, zima, zima – to łyżwy, łyżwy, łyżwy! WE WTOREK, 20 GRUDNIA IDZIEMY RAZEM ŚLIZGAĆ SIĘ W WARSZAWIE. Uczestnicy PoZdro! – namawiamy Was gorąco do udziału w wesołych zajęciach sportowych i zapisów. Taka gratka – na TORWARZE II, ul. Łazienkowska 6a. Godzinne zajęcia + wypożyczenie łyżew – darmowe! Wspomnienia i towarzystwo – bezcenne 🙂 Koordynatorka lokalna czeka na Wasze zgłoszenia i chętnie przekaże Wam więcej szczegółów: Kamila Kaniowska, tel.: + 48 519 532 459.
Każdy niepełnoletni uczestnik musi zgłosić się z rodzicem lub opiekunem. W przypadku kiedy rodzic nie będzie mógł zgłosić się z dzieckiem, należy osobie pełnoletniej pełniącej opiekę przekazać podpisany przez rodzica regulamin i pozostawić go u organizatora.
Pospieszajcie 🙂 , bo miejsca limitowane. Do zobaczenia na lodzie!