UWAGA GDYNIA! Po szaleństwach w innych miastach, teraz u Was SKOKO-szał 🙂 ! Zapamiętajcie: 22 lutego, środa wieczór. PARK TRAMPOLIN JUMPCITY- ul. Tadeusza Wendy 7/9 http://gdynia.jumpcity.pl/.
Całe Rodziny z PoZdro! mile powitamy 🙂 (uczestnik + maksymalnie 2 osoby towarzyszące). Bez ograniczeń wiekowych, bezpłatnie, 3 grupy. Bezgraniczna radość, wybuchowe endorfiny! Trampolinowe akrobacje, nurkowanie w gąbkach, wsady do kosza z odbicia. Będzie zabawa!
WAŻNE: być 15 minut wcześniej, ubrać się wygodnie (kto ma – w koszulki PoZdro!), wdziać skarpety antypoślizgowe/baletki 🙂 (zakup na miejscu 5 zł/para). Szczegóły, ZAPISY: Koordynatorka Lokalna w Gdyni, Anna Filipiak anna.filipiak@medicover.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w zajęciach jest pisemna zgoda opiekuna na uczestnictwo dziecka oraz podpisanie przez niego regulaminu zajęć – REGULAMIN dostępny u Koordynatorki Lokalnej Programu PoZdro!
Zapowiada się energetyczny wieczór! Czekamy na WAS!!!! Zespół Fundacji Medicover.