Byliście już na trampolinach? Niesamowity odlot! 7 lutego, wtorek, wieczorową porą w WARSZAWIE, mamy dla Was ekstra-propo 🙂 Darmowe, trampolinowe zajęcia sportowe w HANGAR 646 GOCŁAW, Wał Miedzeszyński 646! Pozdrowicze z rodzinami – to Was zapraszamy! Skok poziomu endorfin i adrenaliny gwarantowany! No to tradycyjnie, kto pierwszy – ten lepszy 🙂 Szczegóły, zapisy – u koordynatorki lokalnej, Kamili Kaniowskiej. Weźcie koszulki PoZdro! i skarpetki antypoślizgowe (jak macie).
Każdy niepełnoletni uczestnik musi zgłosić się z rodzicem lub opiekunem. W przypadku kiedy rodzic nie będzie mógł zgłosić się z dzieckiem, należy osobie pełnoletniej pełniącej opiekę przekazać podpisany przez rodzica regulamin i pozostawić go u organizatora.
Niech PoZdro! będzie z Wami! Czekamy!