W czerwcu 2016 roku ruszają bezpłatne warsztaty kulinarne dla uczestników Programu PoZdro! Przekonajcie się, że samodzielne przygotowywanie zdrowych i smacznych posiłków to fantastyczna zabawa i świetny sposób na spędzanie wolnego czasu z przyjaciółmi i rodziną!
Pod okiem profesjonalnych kucharzy nauczycie się jak stworzyć pyszne, proste i niedrogie śniadania, przekąski i obiady.
BEZPŁATNE WARSZTATY KULINARNE MOGĄ BYĆ WŁAŚNIE DLA CIEBIE, JEŻELI:
– Uczestniczyłeś już w warsztatach edukacyjnych PoZdro!
– Maksymalnie jeden raz przełożyłeś swoją wizytę  (wizyta odwołana z przynajmniej trzydniowym wyprzedzeniem, po poinformowaniu Koordynatora Lokalnego)
– Wykonałeś w terminie, tzn. przed drugą i przed ósmą wizytą badania laboratoryjne
– Jesteś zaangażowany w Program, co potwierdza pozytywna ocena specjalistów ZOI Fundacji Medicover  oparta o wyniki tj. zmianę nawyków żywieniowych, zmianę składu ciała, spadek centyla BMI, czy poprawę wydolności fizycznej.
Gotowanie nie musi być trudne, wystarczy spróbować! Widzimy się w Gdyni, Warszawie, Lublinie i Wrocławiu!
O więcej informacji zapytaj Koordynatora Lokalnego PoZdro! w Twoim mieście.