W niedzielę 13 grudnia odbyły się bezpłatne zajęcia „Piłka ręczna na wesoło” dla uczestników programu PoZdro! z Gdyni oraz ich rodzin. Ponad 20 osób przybyło do Szkoły Podstawowej Nr 18 im. Kornela Makuszyńskiego, aby potrenować pod okiem vice mistrzyni Polski w piłce ręcznej – Anny Knitter.
To była bardzo aktywna niedziela. Uczestnicy mieli możliwość m.in. poznania podstawowych zasad gry oraz rozwijania zręczności i koordynacji. Wzmacniali również całe ciało i przede wszystkim świetnie się bawili.
To już kolejne spotkanie z gwiazdą sportu, zorganizowane przez zespół Fundacji Medicover. Wcześniej uczestnicy programu PoZdro! w Gdyni spotkali się z byłym reprezentantem Polski w koszykówce, Marcinem Kosińskim oraz mistrzynią Europy w karate, Małgorzatą Zabrocką.