Zespół Fundacji Medicover zaprasza uczestników Programu „PoZdro!” oraz ich rodziny na bezpłatne  zajęcia sportowe w dniu  17 kwietnia (niedziela)  godz. 9.45 – 10.45 w Centrum Sportu AKADEMOS, ul. Symfoniczna 1A w Lublinie
Informacje organizacyjne:

• Na zajęciach obowiązuje strój sportowy, należy wziąć ze sobą również obuwie na zmianę.
  • Udział w zajęciach jest bezpłatny
  • Zapraszamy na zajęcia młodzież z osobami towarzyszącymi – rodzice, rodzeństwo, przyjaciele
  • Ilość miejsc na zajęciach ograniczona

Zajęcia poprowadzi  Paweł Bartuzi, specjalista aktywności fizycznej PoZdro! oraz trener personalny.
Cross Trening – trening funkcjonalny to najskuteczniejszy system treningowy jaki dotąd powstał. Jego celem jest szybka poprawa sprawności fizycznej ćwiczących. Treningi są krótkie i intensywne, skupiają się na ruchach funkcjonalnych czyli takich, które wynikają z ludzkiej budowy a więc mają faktyczne zastosowanie w codziennych czynnościach i wszystkich sportach.
przysiad, pompka, podciągnięcie na drążku, wykrok, wstawanie z leżenia tyłem, zeskok, dźwignięcie ciężaru z ziemi, uniesienie ciężaru nad głowę itp. Doskonalenie się w tych ruchach czyni nas sprawnymi na co dzień i daje nam wiele punktów przewagi w każdym uprawianym sporcie.
Prosimy o potwierdzenie udziału w zajęciach u Koordynatora Lokalnego Programu PoZdro w Lublinie – Agnieszki Skowrońskiej, email: agnieszka.skowronska@medicover.pl
Zapraszamy ☺
CrosstrainingHero