GreenTowers WroclawRozpoczętą właśnie kampanię PoZdro! z okazji Światowego Dnia Cukrzycy 14.11.2017 uzupełniła wieczorna akcja podświetlania budynków w miastach PoZdro! na niebiesko (Warszawa, Wrocław, Lublin). W geście solidarności z osobami chorymi na cukrzycę i poparcia dla działań instytucji i organizacji, które na całym świecie walczą z tą poważną w skutkach chorobą.
Ideę wsparły m.in.: Muzeum Narodowe w Warszawie, Stadion Arena Lublin, Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, Centrum LIM Warszawa, Green Towers Wrocław, PGE Narodowy.
GORĄCO DZIĘKUJEMY

Stadion PGE Narodowy wspiera akcję PoZdro! na Światowy Dzień Cukrzycy `17. DZIĘKUJEMY!

Centrum Spotkania Kultur wsparło PoZdro! w akcji społecznej symbolicznie podświetlając swoją fasadę 14.11.2017. Sprawa jest ważna. Cukrzyca to współcześnie epidemia. Nie dajmy się jej i przeciwdziałajmy! DZIĘKUJEMY!