Kochani uczestnicy Programu PoZdro w Warszawie! Już 3 kwietnia (poniedziałek) widzimy się na kolejnych, bezpłatnych zajęciach sportowych – tym razem będziemy ćwiczyć w rytmach CAPOEIRY – BRAZYLIJSKIEJ SZTUKI WALKI, pod okiem doświadczonych instruktorów! Wyślij już dziś swoje zgłoszenie do lokalnej Koordynator Programu – kamila.kaniowska@medicover.pl – która wyjawi szczegóły 🙂 Spotykamy się w Ośrodku „Rozbrat-Jutrzenka”, ul. Rozbrat 26. Liczba miejsc ograniczona!
Zajęcia dodatkowo wzbogacimy podstawowymi elementami akrobatyki i ćwiczeniami sprawności ogólnej, oczywiście w formie zabawy! Zabierz ze sobą dobry humor, pozytywne nastawienie a może kolegę/koleżankę i przekonaj się sam w jak ciekawy, nieco inny ale wciąż aktywny sposób można spędzać wolny czas. PoZdrooooo!
Krótka zapowiedź tego, co Cię czeka 🙂