Przypominamy o spotkaniu z lekarzem, dietetykiem, psychologiem i koordynatorem lokalnym PoZdro! już w najbliższą sobotę, 3 marca, we WROCŁAWIU. Jeżeli ktoś z Was, drodzy uczestnicy PoZdro!, nie zdążył się zapisać, jest na to ostatnia szansa!!!
Zapisy @: anna.filipiak@medicover.pl
Czeka na was pełne wiedzy, porad i ciekawostek spotkanie ze specjalistami PoZdro! Zajęcia dotyczą wszystkich aspektów zdrowego stylu życia. Przeznaczone są dla dzieci i całych rodzin uczestniczących w Programie.
Dowiecie się m.in.:

• Jak reklama wpływa na relacje w rodzinie i nakłania dzieci do niezdrowych wyborów?
  • Jak zapobiec i w zdrowy sposób walczyć z nadwagą i otyłością, jak uchronić przed nimi i ich przykrymi konsekwencjami swoje dzieci?
  • Co to znaczy zdrowe odżywianie? Przedstawione zostaną praktyczne porady i ciekawostki na temat składu produktów, na co zwracać uwagę przy ich wyborze. Dlaczego kolory w warzywach mają znaczenie dla naszego zdrowia?
  • Jak motywować siebie i swoją rodzinę do zmiany? Czym jest zmiana nawyku?

Musicie być razem z nami! Do soboty! ☺