17 kwietnia, w niedzielne przedpołudnie, Fundacja Medicover po raz kolejny zorganizowała w Lublinie bezpłatne zajęcia sportowe dla uczestników programu PoZdro! i ich rodzin. Tym razem w Centrum Sportu Akademos można było sprawdzić swoje siły w cross treningu. Zajęcia poprowadził Łukasz Siwiec, zawodnik MMA oraz Paweł Bartuzi, specjalista aktywności fizycznej PoZdro!
Na trening przybyło ponad 40 uczestników, chcących spędzić ciekawie i aktywnie czas w gronie rodziny i rówieśników. Wspólnie z Agnieszką Skowrońską, koordynatorem lokalnym Programu PoZdro!, wykonywaliśmy ćwiczenia skupiające się na ruchach funkcjonalnych mających faktyczne zastosowanie w codziennych czynnościach i wszystkich sportach. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.