W minioną niedzielę, blisko 70-ciu PoZdrowiczów z WROCŁAWIA przekonało się jak smakuje profesjonalny trening funkcjonalny. Szczypiący mróz i niedzielny poranek, nie były im straszne!
Ugościł nas największy wrocławski box crossfitowy – CrossFit Wrocław @CFWroclaw. Zabawa zaczęła się od spokojnej rozgrzewki, przez naukę wykonania prawidłowego przysiadu, po ekscytującą rywalizację w zespołach. Zmierzyliśmy się z wyścigami rzędów, przekraczaniem barier wytrzymałości naszych mięśni oraz prz…eciąganiem liny. Zgodnie z zapowiedzią instruktorów, wzmocniliśmy się nie tylko fizycznie, ale również psychicznie 🙂 Nie zabrakło również wyciszenia podczas kojącej sesji rozciągania.
Wszystkim wrocławskim śmiałkom dziękujemy za obecność, uśmiech i zapał – do zobaczenia po zasłużonych feriach!
PoZdro![embedsocial_album id=”d950bbd6f92ef0e8bc255bb0ec7eea6caf02c7fd”]