Fundacja Medicover, organizator Ogólnopolskiego Programu Profilaktyki Cukrzycy i Chorób Cywilizacyjnych „PoZdro!”, serdecznie zaprasza uczniów pierwszych klas gimnazjalnych z Lublina na dwa dodatkowe terminy badań przesiewowych. Aby wziąć udział w bezpłatnych badaniach, wystarczy zgoda opiekuna.
Badania przesiewowe odbędą się w Centrum Medicover w Lublinie przy ul. Wallenroda 4C, w następujących terminach:

• 30 maja 2015, sobota, 9.00 – 14.00
  • 12 czerwca 2015, piątek, 16.00 – 19.00 (ostateczny termin badań)

Badania są w pełni bezpłatne, nieinwazyjne, trwają około 20 minut i obejmują: badania wzroku, postawy ciała, sprawności krążeniowo-oddechowej, masy i składu ciała.
Zapraszamy wszystkich uczniów pierwszych klas gimnazjalnych z rocznika 2014/2015, którzy nie mieli jeszcze okazji wzięcia udziału w badaniach przesiewowych w ramach Programu „PoZdro!”
Większość gimnazjalistów z tego rocznika została już przebadana, dla pozostałych natomiast jest to ostatnia szansa na wzięcie udziału w bezpłatnych badaniach.
Badania dalej trwają w gimnazjach numer 1, 5, 7, 10, 19, 24 oraz w Gimnazjum Śródziemnomorskim. Wszyscy uczniowie pierwszych klas gimnazjalnych z tych placówek mogą wziąć jeszcze udział w badaniach na terenie swojej szkoły.
Nasze zdrowie zależy w 70% od nas samych. Sprawdź stan zdrowia swojego dziecka! Formularz zgody dostępny jest na stronie Programu „PoZdro!”: www.po-zdro.pl
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem Fundacji Medicover za pośrednictwem poczty elektronicznej: agnieszka.skowronska@medicover.pl lub telefonicznie: 500 900 777  (od wt. do pt. w godz. 12.00 – 20.00 oraz w sob. w godz. 10.00 – 14.00).