Dobiega końca II edycja Programu PoZdro! w Warszawie. Dla uczniów pierwszych klas szkół uczestniczących w Programie „PoZdro!”, którzy nie zdążyli sprawdzić swojego stanu zdrowia, Fundacja Medicover przygotowała dodatkowy termin badań 26 kwietnia. Badania są bezpłatne, wystarczy jedynie zgoda opiekuna.
Badania przesiewowe odbędą się w Centrum Medicover w Warszawie, przy Alejach Jerozolimskich 96 w następującym terminie:

• 26 kwietnia (wtorek)  17.00 – 19.30

Badania są w pełni bezpłatne, nieinwazyjne, trwają około 20 minut i obejmują: badania wzroku, pomiar ciśnienia, sprawności krążeniowo-oddechowej, postawy, masy oraz składu ciała i są idealną okazją do sprawdzenia stanu zdrowia dziecka. Może w nich wziąć udział każdy uczeń uczęszczający w roku szkolnym 2015/2016 do pierwszej klasy, którego szkoła bierze udział w Programie „PoZdro”  Jedynym wymogiem jest podpisanie zgody przez opiekuna dziecka.
Aby sprawdzić czy Twoja szkoła znajduje się w Programie PoZdro! wejdź na stronę główną www.po-zdro.pl (na mapie PoZdro! wybierz miasto Warszawa)
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Koordynatorem Lokalnym Programu PoZdro! w Warszawie pod adresem mailowym: kamila.kaniowska@medicover.pl lub telefonicznie: 500 900 777 (od wt. do pt. w godz. 12.00-20.00 oraz w sob. w godz. 10.00-14.00)
Zgoda na udział w badaniach jest dostępna pod adresem:
www.bit.ly/PoZdro-zgoda-badania
Zapraszamy!