Serdecznie zapraszamy uczniów pierwszych klas gimnazjalnych z Wrocławia na dwa dodatkowe terminy badań przesiewowych. Aby wziąć udział w bezpłatnych badaniach, wystarczy zgoda rodzica/opiekuna.
Badania przesiewowe odbędą się w Centrum Medicover GLOBIS we WROCŁAWIU przy ul. Powstańców Śląskich 7a , III piętro w terminach:
– 8.04.2016 (piątek) w godz. 15:00 -19:00
– 14.04.2016 (czwartek) w godz. 15:00-19:00
Badania są w pełni bezpłatne, nieinwazyjne, trwają około 20 minut i obejmują: badania wzroku, postawy ciała, sprawności krążeniowo-oddechowej, masy i składu ciała.
Dodatkowe terminy zostały wprowadzone z myślą o uczniach, którzy nie byli obecni podczas poprzednich badań w swoich szkołach.
Zapraszamy wszystkich uczniów pierwszych klas gimnazjalnych z rocznika 2015/2016, którzy nie mieli jeszcze okazji wzięcia udziału w badaniach przesiewowych w ramach Programu „PoZdro”
Drodzy Rodzice, to ostatnia szansa na wzięcie udziału w badaniach przesiewowych Programu „PoZdro!” Fundacji Medicover we Wrocławiu. Pamiętajcie Państwo, że nasze zdrowie zależy w 70% od nas samych, dlatego warto profilaktycznie sprawdzić stan zdrowia swojego dziecka!
Formularz zgody dostępny jest na stronie Programu „PoZdro!”: Kliknij, aby pobrać formularz zgody
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Koordynatorem Lokalnym Programu PoZdro! we Wrocławiu pod adresem mailowym: katarzyna.kostuch@medicover.pl lub telefonicznie: 500 900 777 (od wt. do pt. w godz. 12.00 – 20.00 oraz w sob. w godz. 10.00 – 14.00)