W kwietniową, słoneczną niedzielę, 22 kwietnia, blisko 100 PoZdrowiczów z Wrocławia, wzięło udział w BASKETMANII!!!☺ Ćwiczyliśmy w przestronnej hali Wrocławskiego Klubu Koszykówki przy ul. Czajczej 19. Dziś dla Was: FOTORELACJA – REWELACJA! Sami zobaczcie ☺
Przez ponad 1,5 godziny zajęć uczestnicy oraz absolwenci PoZdro! doskonalili umiejętności przydatne podczas gry w koszykówkę, świetnie się przy tym bawiąc. Nie zabrakło też sporej grupy ćwiczących Rodziców, a nawet… kibiców, obserwujących zajęcia na wygodnych trybunach. Uśmiechnięci trenerzy WKK zadbali o dobrą atmosferę, przygotowując różnorodne atrakcje: gry i zabawy w parach, strefę rozwoju ogólnej sprawności, czy obwody stacyjne z ciekawym sprzętem treningowym. Pojawiła się również możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w praktyce – rozgrywki pomiędzy zespołami – każdy z każdym! Walka była zacięta, ale uczciwa i zakończona uśmiechem na twarzach wszystkich zawodników.
Równolegle do zajęć sportowych, odbyły się również warsztaty w ramach Klub Rodzica, które dotyczyły tym razem odkrywania i rozwijania supermocy uczestników PoZdro!. Było bardzo ciekawie i inspirująco!
Serdecznie dziękujemy za udział w zajęciach wszystkim obecnym – małym i dużym. Do zobaczenia na kolejnym treningu z PoZdro! we Wrocławiu – już w czerwcu. Więcej informacji już wkrótce! ☺
[embedsocial_album id=”3ba6cf6d4ac336b016af74e7fac4c7c20f6ed890″]