Elektroniczny System Medycyny Szkolnej (ESMS) – innowacyjne narzędzie informatyczne do badań przesiewowych i bilansowych uczniów wykonywanych w gabinetach pielęgniarskich w szkołach, bierze udział w internetowym głosowaniu w Konkursie Start-Up-Med. W prosty sposób Ty też możesz oddać głos na projekt naszej Fundacji!

Do kiedy?
Do piątku 23 lutego 2024 r. trwa internetowe głosowanie na najciekawsze projekty w prestiżowym Konkursie Start-Up-Med, który towarzyszy IX Kongresowi Wyzwań Zdrowotnych (Health Challenges Congress – HCC, 7-8 marca 2024 r.).
Gdzie i jak oddać głos?

Zapraszamy serdecznie do zagłosowania: Fundacja Medicover: ESMS, narzędzie do badań przesiewowych i bilansowych dzieci i młodzieży – Start-Up-Med 2023 – innowacyjny projekt medyczny (rynekzdrowia.pl)

Wystarczy kliknąć zielony guzik: POPIERAM

Głosowanie toczy się na łamach portalu Rynek Zdrowia: Start-Up-Med 2024 (rynekzdrowia.pl). Jeden z 73 zakwalifikowanych do Konkursu projektów otrzyma nagrodę czytelników Rynku Zdrowia.

Cele konkursu
Według organizatorów konkursu, głównym jego celem jest wybór i nagrodzenie start-upów tworzących najbardziej kreatywne innowacje produktowe lub procesowe, o istotnym znaczeniu dla pacjentów, jak i systemu opieki zdrowotnej, obejmujące szeroko rozumiane technologie medyczne, zarówno lekowe, jak i nielekowe.
Ogłoszenie Laureatów
Uroczystość wręczenia nagród zwycięzcom Konkursu i laureatom głosowania internetowego odbędzie się 7 marca 2024 r. podczas Kongresu Wyzwań Zdrowotnych w Katowicach, jednej z największych w Polsce debat poświęconych ochronie zdrowia.
Czym jest ESMS?
ESMS TO:

Odwiedź stronę ESMS:
Zapraszamy do udziału i dziękujemy za głosy!