Nie musisz być mistrzem sportu, ani wyczynowo uprawiać konkretnej dyscypliny –
Przyjdź i przekonaj się, że aktywność fizyczna to prawdziwa przyjemność!
Skorzystaj z okazji, aby potrenować pod okiem profesjonalnych instruktorów, medalistów Mistrzostw Świata i Europy!
GDZIE ODBYWAJĄ SIĘ NASZE ZAJĘCIA?
PRAGA POŁUDNIE Szkoła Podstawowa nr 279, ul. Cyrklowa 1 w Warszawie
URSYNÓW Szkoła Podstawowa nr 100, ul. Taneczna 54/58 w Warszawie
HARMONOGRAM ZAJĘĆ:
1. tydzień ferii
1.02.2016, 11:00-12:30 – (Praga-Południe) – karate -> ZAPISZ SIĘ!
2.02.2016, 11:00-12:30 – (Ursynów) – siatkówka -> ZAPISZ SIĘ!
3.02.2016, 11:00-12:30 – (Praga-Południe) – judo -> ZAPISZ SIĘ!
4.02.2016, 11:00-12:30 – (Ursynów) – siatkówka -> ZAPISZ SIĘ!
2. tydzień ferii
8.02.2016, 11:00-12:30 – (Praga-Południe) – karate -> ZAPISZ SIĘ!
9.02.2016, 11:00-12:30 – (Ursynów) – siatkówka -> ZAPISZ SIĘ!
10.02.2016, 11:00-12:30 – (Ursynów) – siatkówka -> ZAPISZ SIĘ!
10.02.2016, 11:00-12:30- (Praga-Południe)- judo -> ZAPISZ SIĘ!
JAKI JEST KOSZT UDZIAŁU W ZAJĘCIACH?
5 zł / 1,5 godz. – uczestnicy programu PoZdro! /po wpisaniu specjalnego KODU RABATOWEGO/
15 zł / 1,5 godz. – osoby spoza programu PoZdro!
GDZIE MOŻESZ SIĘ ZAREJESTROWAĆ?
Rejestracji może dokonać wyłącznie osoba pełnoletnia /rodzic,opiekun/
W tym celu należy wejść na stronę internetową: www.pilkanahali.pl i zarejestrować się na portalu podając swoje prawdziwe dane.  Podczas rejestracji zostaniesz poproszony o podanie następujących danych:

• Imię i nazwisko
  • Numer telefonu
  • Datę urodzenia
  • Płeć

Bardzo prosimy o podanie danych osoby pełnoletniej (rodzica, opiekuna).  Po zakończeniu rejestracji prosimy o wysłanie do nas „Oświadczenia/ Zgody na udział dziecka w zajęciach” na kontakt@pilkanahali.pl.  Formularz znajduje się w tym miejscu:  http://bit.ly/PoZdro-zgoda
Po ukończeniu tych czynności możemy przejść do wyboru zajęć, w których chcemy, aby nasze dziecko uczestniczyło. Zajęcia dla dzieci będą oznaczone ikonką: ikonka  , bardzo prosimy również czytać opis poszczególnych zajęć. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt mailowy na kontakt@pilkanahali.pl w tytule wiadomości wpisując: Ferie PoZdro.
Możliwość zapisu znajduje się na dole danego wydarzenia.
Jeżeli posiadamy kod rabatowy, możemy go zrealizować wpisując kod w okienku „Wpisz kod promocyjny” znajdujący się w danym wydarzeniu.  Aby uiścić brakującą kwotę wybieramy drugą opcję zapisu „Twój prepaid – Doładuj konto”. Wpisujemy brakującą kwotę, zatwierdzając ją przechodzimy do centrum e-płatności.
Dla lepszego zobrazowania poszczególnych kroków zapisu, krótka instrukcja graficzna:
Krok 1.
krok1
Krok 2.
krok2
Krok 3.
krok3
Uczestnicy programu PoZdro! podczas dokonywania opłaty za zajęcia wpisują specjalny KOD RABATOWY gwarantujący cenę 5 zł za udział w jednorazowych zajęciach sportowych.
UWAGA: jednorazowy kod rabatowy należy wpisać każdorazowo podczas dokonywania opłaty za zajęcia.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem mailowym:
aneta.stepniewska@dev.fundacjamedicover.pl lub kontakt@pilkanahali.pl
Dołącz do wydarzenia na Facebook’uhttps://web.facebook.com/events/615902925232091/
Do zobaczenia na zajęciach! ☺