🙂 Bo 24.09 i 1.10 są treningi PoZdro! WSPINACZKI SPORTOWEJ! Bezpłatnie, w Ośrodku Elewator – najwyższej ściance wspinaczkowej w Gdańsku! BEZPŁATNIE, BEZPIECZNIE I DLA KAŻDEGO! Poprowadzą Was profesjonalni instruktorzy.
Zapisujcie się szybko (max 3 osoby z rodziny uczestnika/absolwenta Programu PoZdro!): anna.filipiak@medicover.pl, miejsca limitowane! Koordynator Lokalny PoZdro! Ania Filipiak i cały zespół Fundacji Medicover serdecznie zapraszają!
Przyjdźcie koniecznie: ELEWATOR ul. Droszyńskiego 15H, Gdańsk OLIWA – koło przystanku SKM Gdańsk OLIWA. A wcześniej (i później też warto:) ) zerkajcie na www.elewator.com
Bo jeszcze TAM nas nie było 🙂 To będziemy!!!
Koniecznie zabierzcie ze sobą wygodny strój sportowy i obuwie sportowe na zmianę. Miło nam będzie (jeśli macie), gdy założycie koszulki PoZdro! 🙂
Do zobaczenia!
FOT. www.elewator.com