Sobotnie zajęcia w Gdyni z Grupą ABADA CAPOEIRA to była dla wszystkich ich uczestników – rodzin z Programu PoZdro!, lekcja koordynacji, zwinności i siły. Taniec, intrygująca muzyka, oryginalne instrumenty – mamy nadzieję, że to spotkanie było dla Was pełne odkryć i nowych doświadczeń. Zobaczcie, co się działo…

Poznaliśmy podstawowe kroki CAPOEIRY , ćwiczyliśmy w rytm klimatycznej muzyki, nierozerwalnie związanej z tym walecznym, tanecznym stylem. Prowadzący Maciej Nowiński, wraz ze swoimi podopiecznymi, przynieśli na zajęcia charakterystyczne instrumenty, reprezentujące ten specyficzny gatunek, więc spotkanie z capoeirą było równocześnie zanurzeniem w ciekawej kulturze.
Każdy z uczestników zajęć – a było prawie 30 ćwiczących śmiałków, miał szansę poćwiczyć z jednym członków grupy ABADA CAPOEIRA w parze. Ukoronowaniem zajęć był wspólny taniec, ćwiczenia podstawowych kroków, wspólny śpiew i eksperymentalny 😉 „koncert” na typowe instrumenty.
Dziękujemy Maciejowi Nowińskiemu i Grupie ABADA CAPOEIRA za niezwykły, wspólny trening!
[embedsocial_album id=”11d0797672bbee54108b5d9c81bf52f2df071fca”]