Ta prawdziwa historia z PoZdro! to dla nas powód do dumy. Przeczytajcie i zainspirujcie się. Nas przekonuje ona do tego, że, wysiłek jest wart swojej ceny, a zmiana szkodzących nam nawyków, choć z gruntu niełatwa, na końcu smakuje satysfakcją, uszczęśliwia i toruje drogę do tego, kim chcielibyśmy być.
We wrześniu, w Gdyni, Program PoZdro! ukończył Staś Bedyk. Badania laboratoryjne PoZdro! wykazały u niego hiperinsulinizm, dlatego Stanisław, z dużą determinacją, świadomy zagrożenia, przystąpił do Programu. Staś to mądry, młody człowiek, który małymi krokami zredukował śmieciowe i słodkie jedzenie, zmienił sposób odżywiania, podejście do aktywności fizycznej, zapisał się na siłownię, zaczął przekonywać się do tego, że spacery (nawet z rodzicami!) mogą być fajne. Zmienił się zewnętrznie, przebudował swoje codzienne życie.
Stanisław sam tak mówi o swoim udziale w PoZdro!: ”Wrażenia mam pozytywne, mam teraz bardzo dobre wyniki, schudłem 15 kg. Dużo mi pomogli rodzice motywując mnie i oczywiście porady specjalistów z PoZdro!. Zmianę zauważyli koledzy i niektórzy nawet mnie za to bardzo chwalą, że to duży progres i ja się z tego bardzo cieszę. Nie, nie wrócę nigdy do starego Stasia, to jest niemożliwe! Oglądam zdjęcia sprzed 2-3 lat z plaży i łapię się za głowę. Na początku Programu robiłem 1 pompkę, teraz… 17 🙂
Co sympatyczne, rodzinę motywuje też… bardzo aktywny pies rasy Jack Russel terrrier, który… regularnie.. wyprowadza Stanisława na intensywne spacery, w domu również nie dając wytchnienia ;). Zwierzak zamieszkał z rodziną tuż po dołączeniu Stasia do PoZdro! Przy sprzyjających okolicznościach – bardzo polecamy takie rozwiązanie 🙂 .
Staś jest zdecydowanie naszym superbohaterem. Wy też możecie przejść taką przemianę! Nikt nie mówi, że będzie łatwo. Ale chcieć to zacząć, próbować, zrozumieć, nie poddawać się, a w końcu – móc się cieszyć sukcesem, tak jak dziś, po dwóch, ciekawych, mamy nadzieję J latach Staś i jego rodzina. Dziękujemy za opowieść, pozdrawiamy Stanisława, jego fantastycznych wspierających rodziców i przesyłamy jeszcze raz ogromne gratulacje.
SERDECZNE POZDRO!