Program PoZdro! z roku na rok zyskuje kolejnych sprzymierzeńców i Partnerów. W ostatnim czasie, grono Patronów honorowych Programu powiększyło się o Ministerstwo Zdrowia.
Honorowym patronatem, Ogólnopolski Program Profilaktyki Cukrzycy i Chorób Cywilizacyjnych PoZdro! Fundacji Medicover, objął Minister Zdrowia, Konstanty Radziwiłł. Mecenat nad Programem pełni ponadto Ministerstwo Edukacji Narodowej – drugi Patron honorowy Programu. Do kręgu Partnerów PoZdro!, obok Patronów honorowych oraz grona spółek przynależnych do Grupy Medicover, tworzących medyczne zaplecze projektu, wchodzi obecnie również Polskie Towarzystwo Diabetologiczne.
„Niezmiernie nas raduje fakt, że kolejne instytucje i partnerzy dostrzegają i doceniają walory PoZdro!, decydując się nas wspierać, w imię zdrowia polskiego społeczeństwa. Niesłychanie nas to motywuje i tym bardziej ugruntowuje ogólnopolski oraz prospołeczny charakter tego Programu. Bardzo wierzę w to, że efekty i społeczne zyski z realizacji PoZdro! zrekompensują w pełni to szacowne wsparcie” – podkreśla Marcin Radziwiłł, prezes Fundacji Medicover.
Informacja o aktualnie wspierających PoZdro! instytucjach jest widoczna na stronie głównej oraz na każdej z podstron witryny Programu: www.po-zdro.pl, w dziale Partnerzy.