21.11, w środę, zespół Fundacji Medicover zaprasza uczestników Programu „PoZdro!” oraz ich rodziny W LUBLINIE na bezpłatne zajęcia z treningu funkcjonalnego.
Trening funkcjonalny, w odróżnieniu od tradycyjnych ćwiczeń na siłowni, skupia się na naśladowaniu ruchów wykonywanych przez nas w życiu codziennym. Dzięki temu poszczególne grupy mięśniowe współdziałają ze sobą, a my zwiększamy przy okazji naszą koordynację i gibkość. Trening funkcjonalny składa się z ćwiczeń podobnych do porannego wstawania z łóżka, sięgania po coś, np. wyciągania ręki po mikser stojący na najwyższej półce w kuchni, podnoszenia i unoszenia przedmiotów, wskakiwania na schody – czyli najczęściej wykonywanych przez nas ruchów w ciągu dnia. Nasi trenerzy, zawodowi sportowcy nauczą nas jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia w domu.
KIEDY SIĘ WIDZIMY?

• 21 listopada (środa), godz. 18.30 (rozpoczęcie zajęć). Przewidywany czas trwania zajęć – 1h

ZAPISY i INFO W SPRAWIE MIEJSCA:

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

• Ze względów organizacyjnych prosimy o przybycie na godz. 18.15
  • Przed wejściem na zajęcia należy odznaczyć się na liście uczestników oraz wypełnić lub oddać wypełniony regulamin (regulamin wypełnia rodzic/pełnoletni opiekun).
  • Każdy niepełnoletni uczestnik musi zgłosić się z rodzicem lub opiekunem. W przypadku kiedy rodzic nie będzie mógł zgłosić się z dzieckiem, należy osobie pełnoletniej pełniącej opiekę przekazać podpisany przez rodzica regulamin i pozostawić go u organizatora.

Prosimy o zabranie wygodnego stroju i butów do ćwiczeń oraz butelki wody 1,5 l.
Gorąco zapraszamy!