Zwłaszcza w chłodniejsze miesiące, jeśli ciężko Wam wyjść na dwór, czy dotrzeć na siłownię – ćwiczenia w domu to świetna alternatywa! Uczestnicy PoZdro! mieli wyjątkową okazję nauczyć się od utytułowanych sportowców – Specjalistów PoZdro!, jak prawidłowo i efektywnie ćwiczyć w domowych warunkach, by nie skończyło się to kontuzją.
Specjalnie dla rodzin z Programu PoZdro! w Lublinie, 21.11.2018, Paweł Bartuzi (uprawiający sporty walki) i Tomasz Bala (kolarski mistrz), poprowadzili bardzo praktyczny, bazowy trening.
Trenerzy zaserwowali niemały wysiłek, ale i i dużo śmiechu. Najpierw była rozgrzewka – super ważna sprawa! Potem nauczyliśmy się poprawnie robić wykroki, brzuszki, pompki, deskę klasyczną i jej wariacje (na boku :)), pajacyki, przysiady i „spidermeny” 🙂 Krótko mówiąc – porozciągaliśmy się cali. Wszystkie ćwiczenia wykonywaliśmy pod czujnym okiem instruktorów, którzy bezlitośnie wytykali nam błędy 🙂 Ale po to były te zajęcia – żeby móc odpowiednio wykonywać ćwiczenia w domu.
Na koniec, Tomek pokazał nam jak zakończyć trening i rozmasować obolałe mięśnie. Wszyscy uczestnicy wychodzili z dużym zapasem endorfin ale i wiedzy: jak prawidłowo ćwiczyć, żeby nie zrobić sobie krzywdy. W temacie ćwiczeń jesteśmy już obeznani ☺
[embedsocial_album id=”70195e938ea7e8b6771b8e00a97666f7ee8ef07f”]