Organizator: Fundacja Kreatywnie dla Zdrowia, Wrocław
Termin: 15 września 2018 r.
Miejsce: Centrum Rozwoju Zawodowego „Krzywy Komin”, ul. S. Dubois 33-35a, 50-207 Wrocław
Seminarium jest współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Dolnośląskiego
Patronat Honorowy: Marszałek Województwa Dolnośląskiego, Polskie Towarzystwo Oświaty Zdrowotnej
Serdecznie zapraszamy do udziału w IV edycji Seminarium Naukowego „Promocja zdrowia w działaniu”. Tegoroczna edycja poświęcona jest problematyce WSPARCIA EMOCJONALNEGO ORAZ SPOŁECZNEGO W PROMOCJI ZDROWIA.
Wsparcie jest jednym z czynników najsilniej oddziałujących na nasze zdrowie: chroni nas przed chorobami, pozwala szybciej dojść do zdrowia w sytuacji, gdy już jesteśmy chorzy oraz wydłuża nam życie. Co równie istotne, korzystając ze wsparcia innych osób oraz służąc swoim wsparciem, możemy skuteczniej dbać o zdrowie oraz rozwijać jego potencjał.
Nadrzędnym celem tych cyklicznych spotkań jest promocja wzorcowych akcji społecznych, ich propagowanie oraz wypracowanie skutecznych mechanizmów tworzenia i wdrażania programów służących zdrowiu poszczególnych grup społecznych. Podczas Seminarium prezentowane są wzorcowe projekty, programy i kampanie prozdrowotne, realizowane przez polskie, w tym także dolnośląskie organizacje pozarządowe.
Zapraszamy serdecznie!
Fundacja Kreatywnie dla Zdrowia
Wszystkie informacje o Seminarium oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo na stronie: www.kreatywniedlazdrowia.pl/IVSN.htm