W trakcie warsztatu stworzymy wspólnie piramidę żywieniową, opowiemy o tym jak aktywnie spędzać czas i pokażemy jak ważny jest sen.
Dla naszych uczestników mamy również przewidziany konkurs z nagrodami!KIEDY I JAK?

• I termin: 27.03, godz. 13:00 – 14:00

Prowadząca: Beata Rutkowska – Dyplomowany dietetyk, który łączy zawód z pasją. Prowadzi konsultacje indywidualne, warsztaty kulinarne oraz edukacyjne dla dzieci i dorosłych, gdzie zaraża radością gotowania, a także potrzebą dbania o siebie poprzez dobre jedzenie. Wspierając różnorodne projekty edukacyjne, w tym „Jedz z Głową”, dba o prawidłową dietę dzieci w lubelskich żłobkach, przedszkolach oraz szkołach podstawowych.
Zapisy: Warsztaty 27.03

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału z warsztatach.
Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na naszej stronie na FB: https://www.facebook.com/ProgramPoZdro oraz w formularzu rejestracji na poszczególne wydarzenia. W razie pytań/wątpliwości zapraszam również do bezpośredniego kontaktu ze mną agnieszka.skowronska@medicover.pl