19.10.2018, dzięki uprzejmości UbisoftPolska mogliście przetestować najnowszą wersję gry JUST DANCE! W zajęciach sportowych dla PoZdro!-grupy w Lublinie wzięło udział 35 osób – od najmłodszych po rodziców uczestników, a w zasadzie Mamy 😉 Zabawa była nieziemska!
Just Dance okazało się fantastyczną rozrywką, zarówno dla dziewcząt jak i dla chłopców. Każdy świetnie się odnalazł. Przy hitach Eda Sheerana i Shakiry każdemu ruszała się nóżka 🙂 nawet obserwatorom spod ścian.
BP Dance Paweł Borówka- nasz świetny trener, niezawodnie dopingował uczestników podczas zajęć i na ostatniej prostej, jak już wylewaliśmy ostatnie poty. Nawet mimo zmęczenia uśmiech nie schodził Nam z twarzy – nawet jak ręka i noga nie dała rady wspólnie skoordynować ruchów 😉 Bardzo dziękujemy, że byliście z nami i daliście z siebie wszystko!
Zajęcia zakończyły się fantastyczną niespodzianką dla zespołu PoZdro! w Lublinie. Otrzymaliśmy od naszego absolwenta i jego rodziny przepiękny i przesmaczny tort PoZdro! (z serka mascarpone :)), w podziękowaniu za zaangażowanie i działania dla uczestników. Łezka zakręciła się nam w oku. Jesteście Kochani! DZIĘKUJEMY!
[embedsocial_album id=”f0fc09be52658c2b1bfba1b868d53407c37ffc7c”]