A co Wy wiecie o kickboxingu ;-)? W niedzielę 18 września będziecie mogli się sprawdzić!!! Zapraszamy na bezpłatne zajęcia sportowe dla uczestników Programu PoZdro! we Wrocławiu. Poprowadzi je sama MISTRZYNI POLSKI W KICKBOXINGU, Joanna Różańska! Zapraszamy do Sali Boxu w Wielofunkcyjnej Hali Sportowej przy ul. Mickiewicza 94-96, na terenie AWF-u. Treningi odbędą się w godzinach 9.30-11.00 i 11.30-13.00.
W super-programie między innymi: wspólna rozgrzewka z elementami zabaw kickboxingu, zabawa ze sprzętem bokserskim i…sparing z naszą wyjątkową trenerką! Chcesz spróbować? Zapraszamy! P.S. Wjazd na teren Stadionu Olimpijskiego płatny 3 zł na cały dzień. Obowiązkowy strój sportowy, obuwie na zmianę.. no i dobry humor! Osoby, które brały już udział w zajęciach sportowych prosimy o założenie koszulek PoZdro!
Będzie się działo !!!