LUBLIN – 25.09, g. 17:30, WARSZAWA – 27.09, g. 18:00, WROCŁAW – 04.10, g.17:30. Szczegóły, miejsca i zapisy – u Koordynatorek Lokalnych. DLA NAS BARDZO WAŻNA JEST TWOJA DOBRA RELACJA Z DZIECKIEM! Wspólnie zastanowimy się co można poprawić.
Jak się zachować i jak reagować gdy jest trudniej. Jak rozmawiać i słuchać, by nie zamykać drzwi. Jak budować porozumienie i pozytywną komunikację w rodzinie.
Rozmawiamy otwarcie, bez presji, inspirując się nawzajem i odkrywając czasami proste, ale najważniejsze – budujące mosty, metody komunikacji z dzieckiem w wieku dojrzewania. Tematy „ z życia wzięte”, propozycje użytecznych rozwiązań w budowaniu zgranej, lubiącej swoje towarzystwo, polegającej na sobie, rodziny. Zobacz jaki „Sposób na Alcybiadesa” 😉 mają inne Rodziny PoZdro!
Klub moderowany przez Psychologa Programu.
Spotkajmy się, spróbujmy! Serdecznie zapraszamy!