Wieści z Warszawy! Kolejni wspaniali młodzi ludzie wśród absolwentów PoZdro! 30 stycznia, po dwóch latach zmian na zdrowsze, warsztatów, treningów i skupienia na rezultatach, program ukończył Tomek Kowalski, uczeń Gimnazjum nr 13 🙂 . Gratulujemy, bo efekty widać i słychać! 🙂 Tomek to aktywny koszykarz, zawodnik MKS-MOS Ochota. Gra w unihokeja (ze swoją drużyną ze Staszica zdobył 2-gie miejsce w Warszawie na 18 dzielnic). Cieszymy się, że Program działa i Tomek ma zdecydowanie większą wydolność i sprawność. Uczestnictwo Rodziny Tomka to także odkrycia kulinarne (pamiętacie, że w puszce coli jest 7 łyżeczek cukru!) i, mamy nadzieję, lepsza jakość życia. Bo PoZdro! ma dawać wiedzę i dawać do myślenia 🙂 Świetnie, że widzicie plusy Programu i jesteście spokojni, że Tomek jest zdrowy. Trzymamy kciuki za sukcesy, na każdym polu!
Dotychczas, w Warszawie, Program PoZdro z powodzeniem ukończyło już 28 osób. W sumie, wśród wszystkich miast, w których prowadzony jest projekt, grono absolwentów liczy już 108 Wspaniałych 🙂 !